Kategorie: Aktuálně, Soutěže, Recyklohraní

Buďte na titulní straně - úkol pro RECYKLOHRANÍ

Mimořádný úkol Recyklohraní a společnosti Asekol, s.r.o - „Zpětný odběr"

Popis úkolu:

Úvod
Společnost Asekol, s.r.o. vydává 3x ročně časopis s názvem Zpětný odběr, který je zaměřen na problematiku zpětného odběru a recyklace vysloužilých elektrozařízení v ČR. Vaše škola má teď v rámci projektu Recyklohraní jedinečnou příležitost stát se důležitou součástí právě připravovaného čísla tohoto časopisu. Jak?

Zadání
Nakreslete, namalujte nebo jinak vytvořte obrázek, který bychom mohli použít na titulní stranu časopisu Zpětný odběr. Téma obrázku - „učíme se recyklovat naše elektronické kamarády". Pokud budou žáci chtít malovat konkrétní spotřebiče, pak nechť se věnují těm, které skutečně osobně používají (televize, přehrávače, mobilní telefony, rádia a samozřejmě elektronické hračky všeho druhu).
POZOR: formát obrázku musí být jedna strana A4, nebo A3 namalovaný na výšku (důvodem je formát časopisu, nechceme vaše obrázky znehodnocovat nadměrným ořezáváním)

Hodnocení
Každá škola, která se zúčastní úkolu a doručí dle pokynů níže svůj návrh, obdrží 200 bodů. Vítězná práce, kterou vybere odborná komise složená ze zástupců společnosti Asekol s.r.o., bude využita pro titulní stranu časopisu Zpětný odběr, stejná komise rovněž ocení bonusem 500 bodů dalších 10 nejlepších prací.

Termín předání prací

Do 25. 3. 2011, 24:00 hod. (vzhledem k redakční uzávěrce časopisu nebude možné práce zaslané po tomto datu zařadit do soutěže!)

Hodnocení prací
Práce budou vyhodnoceny a body připsány do 4. 4. 2011

Předání úkolu
Svoje práce naskenujte nebo vyfotografujte a zašlete nejpozději do 25. 3. 2011 následujícím způsobem:
1. mailem, na adresu info@recyklohrani.cz - v tomto případě NEZAPOMEŇTE uvést IČ školy, abychom mohli Váš úkol identifikovat. Práci prosím zašlete v jednom mailu s maximální velikostí přílohy 1MB.
2. nebo přes naše webové stránky v Aktuálních úkolech na www.recyklohrani.cz (ve formátu *.doc, *.pdf, nebo *.jpeg o maximální velikosti 1MB)
POZOR: originály prací si pečlivě uschovejte, v případě výhry je budeme potřebovat!
Maximální počet za jednu školu jsou tři práce!!!!

Předmět
Kontrola captcha