Kategorie: Aktuálně, Soutěže, Recyklohraní

Věnuj mobil s Recyklohraním

Recyklohraní ve spolupráci se společností Asekol vyhlašuje soutěž na podporu projektu Věnuj mobil. Naše škola se do toho projektu zapojí.

Propozice:

Cílem je získat k opětovnému využití, případně
k recyklaci mobilní telefony, které jinak zůstávají bez využití v domácnostech rodin žáků.

Principem soutěže je sběr co největšího množství mobilních telefonů. Hodnotícím kritériem bude počet sebraných telefonů v poměru na jednoho žáka školy!

Soutěž „Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu" bude probíhat v I. pololetí školního roku 2010/2011. Za každý mobilní telefon (funkční i poškozený) získáte do projektu Recyklohraní 3 body a tři nejúspěšnější školy získají zážitkové výlety dle vlastního výběru.

Mobilní telefony od žáků vybírejte a skladujte odděleně od ostatních elektrozařízení, tedy mimo červené popelnice. Svoz z přihlášených škol bude probíhat v únoru 2011, následně budou připsány body na Váš účet v Recyklohraní a proběhne vyhodnocení soutěže. Výsledky vyhlásíme v polovině března 2011 tak, aby bylo možné zorganizovat pro 3 nejúspěšnější školy zajímavé výlety do konce června 2011.

CENY PRO VÝHERCE:
1. cena - Zážitkový víkendový pobyt v České republice pro jednu třídu (30 žáků) dle výběru výherce
2. cena - Jednodenní zážitkový výlet pro jednu třídu (30 žáků) dle výběru výherce
3. cena - Vstupenky na akci pro třídu (30 žáků) dle výběru výherce (aqvaparky, kina, ZOO, lanová centra, IQ centra a další)

Tak co? Nemáte doma mobil, který už dávno nepoužíváte?

Předmět
Kontrola captcha