Kategorie: Aktuálně, Our challenges

Projekt Our challenges na Slovensku zabodoval

Víťazi Národnej súťaže eTwinning 2019

I letos jsme v družině spolupracovali s našimi tradičními eTwinningovými partnery ze ZŠ Medňanská v Ilavě. Paní učitelka Mgr. Jana Koštialiková a její čtvrťáci letos s naším společným projektem Our challenges obsadili 2. místo.

Víťazi Národnej súťaže eTwinning 2019

S napätím ste čakali - nielen vy - ale aj my!
Počas siedmich dní odborná komisia zhodnotila 24 súťažných projektov, najmenej za posledné tri roky.
Všetky projekty boli veľmi dobré, slovenským učiteľom sa zapáčilo projektové a zážitkové vyučovanie vo všetkých predmetoch, na vyučovacích hodinách sa viedli diskusie, robili pokusy a súťaže sledované zahraničnými partnermi online.
V zmysle princípu projektov eTwinning, sa za dobrý projekt považuje „projekt medzinárodnej spolupráce učiteľov a žiakov /napr. žiacke zmiešané tímy/ cez virtuálny priestor s využitím nástrojov IKT." Ďalším dôležitým kritériom je zapojenie širšej komunity - rodičov, priateľov školy, obce, mesta...
Napriek skutočnosti, že počet výherných pozícii je obmedzený, veľmi nás teší vedomosť, že medzi učiteľmi sú ľudia, ktorých stále baví ich učiteľská práca. Držíme palce eTwinningu v jeho ďalšej činnosti.

Tešíme sa s vami a víťazom zo srdce gratulujeme!
V jednotlivých súťažných kategóriách sa na víťazných miestach umiestnili:sutaz-2019

Víťazi vo vekovej kategórií 5-12 rokov:

1.miestoMgr. Ivana Čepová, ZŠ Dargovských hrdinov, Humennés projektom Malí programátori

2.miestoMgr. Janka Koštialiková, ZŠ Medňanská, Ilavas projektom Our challenges

3.miestoMgr. Mariana Meleková, MŠ na Majeri, Liptovské Sliačes projektom Zoznámte sa s písmenkami

Kamarádům do Ilavy posíláme velkou gratulaci. Jak je vidět překonávání výzev bylo završeno úspěšně!

(Pozn.: České národní hodnocení projektů proběhne na podzim a do konce června musím odeslat žádost o udělení certifikátu kvality...)

icon , Slavnostní vyhodnocení odpovědět

Dňa 26.júna 2019 si za svoju usilovnú prácu prevezmeme ocenenie na slávnostnom akte v priestoroch zážitkového centra vedy Aurelium v Bratislave. Tešíme sa! Janka Koštialiková a žiaci 4.A