Kategorie: Aktuálně, Školní družina, KOSMOTOUR PROXIMA

Co se děje v KOSMOTOUR PROXIMA

Sledujeme průběh letu Krtka do vesmíru a plníme další vesmírné úkoly

Samozřejmě nás zajímá vše okolo letu oblíbeného Krtečka do vesmíru. Krtek se stal společníkem astronauta Feustela na jeho misi na mezinárodní vesmírné stanici ISS.
Včera oba astronauti poslali pozdrav do České republiky spolu s fotografií Andrewa Feustela ve své "soukromé" kabině společně s krtečkem. 
Let astronauta Krtka můžete sledovat na facebooku DO KOSMU S KRTKEM @krtekvkosmu nebo v novinkách na webu www.krtek2018.cz

V pondělí 9. dubna natočí Česká televize první televizní přenos v historii ČR z paluby Mezinárodní vesmírné stanice. Astronaut NASA Andrew Feustel poskytne Danielu Stachovi exkluzivní rozhovor přímo z laboratoře Destiny. Historicky první televizní rozhovor z vesmíru v ČR. Česká televize vyzpovídá astronauta na oběžné dráze Země

I my máme svého krtečka, který letí s naší kosmickou cetovní kanceláří KOSMOTOUR PROXIMA do vesmíru.
Podívejte se na fotografie. Dnes se s krtečkem fotila Valča, která získala kosmický pas, Ester s certifikátem za získaných třicet hvězdiček a také velitel kosmické lodi Filip.

Dnes si děti při skládání obrázku astronauta v kosmickém prostoru procvičily postřeh i trpělivost.

Pro kosmonauty je důležitá orientace, tu si dnes naši mladí adepti procvičili spolu s robotickou včelkou Bee-Botem na nových podložkách:

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.