Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Foukejte, ať letí!!!

Jak nám letos (ne)fouklo

Už se to dávno stalo tradicí. Kdykoliv se ve Stráži objeví plakát, že se chystá drakiáda, můžete si být jisti, že foukat bude minimálně. Ani letos tomu nebylo jinak.

Letošní drakiáda se konala na dětském hřišti u Drůbežáku. Malí a větší piloti se snažili dostat draky do vzduchu. Některým se dařilo, někteří trénovali rychlé nohy. Nevyhnuli jsme se karambolům, i na ztráty došlo. Postupně jsme do vzduchu vypustili vše, co bylo po ruce.

Nad hlavou nám několikrát proletělo za mocného kejhání hejno vodního ptactva, aby nám dalo najevo, že někdo se bez větru obejde.

Převahu mezi účastníky měli druháci reprezentovaní Natálkou, Adélkou, Vanesskou, Esterkou a Luckou.

Všichny děti si odnesly sladkou odměnu, plyšáka a diplom za účast.

Více fotografií najdete v GALERII.