Kategorie: Aktuálně, Školní družina, Stalo se ...

(nejen) Školou chodil Mikuláš

... a nadělovalo se

Dnešní den tradičně patří této trojici:

... a i v naší škole se dnes objevil Mikuláš se svým doprovodem, postupně navštívil všechny ročníky prvního stupně a dorazil i do ředitelny a školní kuchyně.

Fotografie z dopoledního "nadělování" si můžete prohlédnout zde: 1. tř., 2. tř., 3. tř., 4. tř., 5. tř.

Odpoledne čekalo na děti v družině velké překvapení, děti objevily nadílku ve třech bednách. V jedné byly hry a hračky do 1. oddělení, v další bedně byly nové hry a hračky do 2. oddělení a v poslední krabici byly hry na ven. Děti byly asi moc hodné, když na ně čekala taková "fůra" nových her a drobných hraček. Po rozbalení se hned pustily do prozkoumávání a hraní. To byly dneska ale hravé ĆERTOVINY :)

Fotografie z družinové nadílky ve fotogalerii.

A to dnes děti stihly ještě Mikulášský trojskok, ale o tom se dočtete zase jinde.

V podvečer se čertiska přesunula do pekla ve Strážském parku. Hrála karty, sepisovala hříšníky a strašila neposluchy. Naštěstí tam byli také Mikuláš s Andělem, kteří všem šikovným dětem, které si po tom pekelném zážitku vzpomněly na básničku nebo písničku, dali dáreček.

Další reportážní fotografie ze strážského pekla najdete ZDE.