Kategorie: Objevujeme vynálezce

Objevujeme partnerskou školu

Partnerskou školou pro objevování vynálezců se stala ZŠ Hroncova z Košic. Pojďme si představit ty, kteří se s námi pustili do bádání.

Na tejto stránke sa predstavíme my, "po svojom" a vy skúste uhádnuť, že kto je kto :)

Najprv naša škola :)

a teraz postupne my:

Na tomto obrázku sú traja chlapci: Matúš, Gabriel a Marko.

Matúš je ten, ktorý má len dve oči ;) a Marko má zelenú mikinu (už vieš, kto je kto?... nezabudni! )

Tu sú naše dievčatá:

Naše kočky na obrázku sú takmer všetky až na Sáru (tá nám stále chýba :( )

A teraz indície k menám dievčat: Viktória je tá, ktorá má okuliare. Katka stojí vpredu a má rozpustené vlasy. Vedľa Katky stojí v predu Nikola v kockovanej košeli. Druhá Nikola objíma svojou pravou rukou Emu. (už vieš kto je kto? ... nezabudni! )

A na koniec si predstavíme zvyšok chlapcov:

Na poslednej fotografii je zvyšok našich chlapcov. Sú to dvaja Samovia a Dušan. Jeden zo Samuelov stojí v strede a po jeho ľavej ruke stojí jeho menovec :) (už vieš, kto je kto? ... nezabudni! :) )

A na záver...

Už čoskoro si budeš môcť urobiť kvíz, kde zistíš, či si si zapamätal, kto je kto.