Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Zasněžené zpívání

Páteční podvečer patřil Vánočnímu zpívání.

Po dopolední generálce, kdy poznali, že na večer je třeba se pořádně zateplit, se sešli před školou žáci všech tříd, aby svým blízkým předvedli vánoční pásmo.
Nejprve už tradičně vystoupili malí zpěváčci z mateřské školy s několika koledami. Následoval blok koled a básniček žáků 1. stupně prokládaný krátkými vtipnými vstupy šesťáků.
Děti ze školní družiny zazpívaly svoji letošní hymnu. Šesťáci pak přednesli básničky a sedmáci sehráli scénku ze školního prostředí (víte, že v kotelně máme čerta?).
Deváťáci přečetli příběhy ze života vánočních stromečků a sněhových vloček.
Na pódium se nastěhovalo i miminko v košíku, které si přálo, aby se jeho rodina o Vánocích nehádala.
Besídku zakončili osmáci písničkou Jarka Nohavici.

Celou dobu se k zemi sypal sníh a pořádně přituhovalo. Snad to byl důvod, že závěr vystoupení sledovaly už jen malé hloučky diváků. I starší žáci by si za svou snahu a čas věnovaný nácviku zasloužili větší potlesk. ŠKODA.

Podívejte se tedy alespoň na fotografie z dopolední generálky a z večerního programu

Pěkné a klidné (snad bílé) vánoční svátky všem.