Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Úspěšné eTwinningové projekty

Dnes bylo zveřejněno hodnocení žádostí o Quality Label (Certifikát kvality) za rok 2016.

V minulém školním roce jsme v rámci aktivity eTwinning realizovali 3 projekty.

Around the World with math byl určen převážně žákům 9. ročníku, kteří společně vytvářeli cestovatelské slovní úlohy, sdíleli je s projektovými partnery, řešili je a zpracovávali řešení, která opět sdíleli. Výsledkem je mimo jiné sbírka úloh.

Do projektu s cirkusovou tematikou Račte vstoupit! byly zapojeny zejména děti navštěvující školní družinu. Kromě mnoha výtvarných prací vznikala i cirkusová, taneční a divadelní vystoupení a v neposlední řadě i společná československá brožurka, která dělá radost nemocným dětem v nemocnicích.

Technickou část projektu The European Chain Reaction realizovali hlavně nadšenci z Hokusu Pokusu, do představovací řetězové reakce se ale zapojila celá škola (včetně přítomných návštěv).

Všem našim projektům byla komisí hodnotitelů udělena Quality Label za rok 2016. Gratulujeme a děkujeme všem, kteří se na práci na projektech podíleli.