Toto je stará neaktualizovaná verze webu. Pro vstup na nový web klikněte na https://www.zsstraz.cz
Kategorie: Aktuálně, Školní družina, Račte vstoupit!

Co se děje v TwingRingu

Jarní cirkusové "probouzení" v družině :)

Jaro už je tady, ale protože počasí je nevyzpytatelné, tak jsme si do našeho šapitó udělali trvalou květinovou výzdobu. Je pěkně barevná, veselá a hlavně ji nezaskočí žádný rozmar počasí.

I na jaře pokračujeme v četbě na pokračování. Nyní čteme knihu Uprchlíci z cirkusu Gloria od známého spisovatele a publicisty Ivana Klímy. V knížce jsou napínavá dobrodružství tří zvířecích přátel, lva Cyrila, zebry Berty a opičáka Adama, kteří se rozhodli společně opustit cirkus a vrátit se domů do Afriky. Publikace je bohatě vypravena množstvím ilustrací Hany Pavlátové.

Obálka titulu Uprchlíci z cirkusu Gloria

Do naší cirkusové kapely jsme si vyrobili nové rytmické nástroje. Jsou to chrastidla z odměrek, které nám přinesla Terezka Šeděnková.

A samozřejmě trénujeme různé pohybové disciplíny, abychom naše "cirkusové rekordy" mohli zapsat do společné tabulky všech partnerských cirkusů. Kdo vytvoří rekord?
Na rozmazaných fotografiích a vloženém videu děti zkouší balancovat na plné dvoulitrové lahvi v sedu. Vyzkoušejte si také, není to tak jednoduché jak se na první pohled může zdát.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.