Kategorie: Aktuálně, Školní družina, Račte vstoupit!

Pozor, pozor - cirkusová školička

Děti navštěvující družinu a jejich rodiče, zarezervujte si sobotní termín 20.2.2016 na vystoupení žongléra a klauna Pupy
...a v úterý 9.2. vyrazí náš cirkus do průvodu

Děti, které se zapojily v družině do projektu Račte vstoupit, dostanou během tohoto týdne pozvánku na "cirkusovou školičku" kejklíře Pupy nejen pro sebe, ale i pro rodiče či prarodiče :)
Ten den se bude konat i karneval, ale ještě před ním se sejdeme v tělocvičně na vystoupení a vyzkoušení cirkusových dovedností pod vedením profesionála.

pupa-zonglér a klaun

Vážení rodiče,

tímto dopisem zvu vaše děti a vás
na akci s kejklířem, žonglérem a klaunem PUPOU,
která se bude konat v sobotu 20. 2. 2016 od 13.30 v tělocvičně ZŠ.

Akce je financována z výhry za loňský eTwinningový projekt, který jsme loni s dětmi dělali v družině a letos máme projekt Račte vstoupit na cirkusové téma.
Akce se koná hodinu před karnevalem, takže děti mohou přijít v maskách - třeba cirkusových J.

Přijďte se pobavit, odpočinout si od běžných starostí a prožít s dětmi hezké odpoledne.

Pozn.: Prosím, přijďte včas, tzn. raději o chvíli dříve.
Symbolický poplatek 10,- Kč.

Těšíme se na vás a snad vše klapne.

Jaroslava Pachlová

icon , ;-) odpovědět

Ahojky. Poprosila bych 3 pěkná místa,abychom vše viděli. Zatím to vypadá,že závod nebude 5

Jaké sezení? Budeme se hýbat 3