Kategorie: Aktuálně, Hrajeme si s eTwinningem, Školní družina

Návštěva ze Slovenska

Stráž a naši školu navštívila naše eTwinningová partnerka z Ilavy

Prázdninová setkání

Aktualita - 26. 7. 2015

Přimda (JP) - Právě teď usedá na nejstarší prevét v České republice paní učitelka Janka Koštialiková ze slovenské Ilavy, ještě před chvílí netušila, až kam ji přivede eTwinning. S velkou dávkou humorné nadsázky by takto mohl začít článek o prázdninovém setkání eTwinningových partnerů. :)
Spolupráce s „mojí" hlavní eTwinningovou partnerkou Jankou totiž už dávno přerostla v přátelství.
V loňském roce jsem já pobývala o prázdninách na Slovensku a kromě poznávání slovenských krás jsme připravovaly i další roční projekt. Část prázdnin vždy věnujeme přípravě nového projektu a můžu vám říct, že takhle nablízko to šlo báječně. Šily jsme projekt přímo na kůži našich svěřenců.
A právě teď je zase Janka na návštěvě u nás ve Stráži. Ještě nám stále v našich aktivitách doznívá poslední projekt Dotyk ztracených časů, a tak nechybí v Plzni např. seznámení s výrobou nejslavnějšího piva, návštěva Přimdy - nejstaršího kamenného hradu na území ČR atd.
Večer už skláníme nad vymýšlením detailů projektu hlavu tři, protože nesmí chybět Hanka Pilařová, která mě takříkajíc do eTwinningu uvrtala, která dodala už i nové logo.
Přemýšlíme, jak by bylo fajn, kdyby se zapojili do projektu i další partneři, nová krev, nové nápady... Protože to příští rok bude pěkný CIRKUS.Všechny, kdo by se k nám chtěli přidat, rády přivítáme. Máme totiž i název: RAČTE VSTOUPIT. Janka i já v družině budeme mít nový kolektiv prvňáčků, chceme je uvést do eTwinningu a do školy. Spolupracovat budeme ale v rámci celého prvního stupně a školní družiny.Takže neváhejte a RAČTE VSTOUPIT!

... a toto je část příspěvku do hry Hrajeme si s eTwinningem - 7. úkol

icon , - odpovědět

Na plnění úkolu č.8 si počkám na září, aby test mohly vyplnit i děti :) a já sama s naším budu mít asi co zjišťovat 5

icon , - odpovědět