Kategorie: Aktuálně, Hrajeme si s eTwinningem, Školní družina

Zase jsme dostali balíček

Protože si hrajeme s eTwinningem

Včera přišel balíček z našeho Národního podpůrného střediska pro eTwinning. My jsme jej už očekávali na základě tohoto mailu:

Zdravíme všechny účastníky hry!

Děkujeme Vám za inspirativní a zábavné výstupy z prvních úkolů a doufáme, že ve hře vydržíte až do konce.
Snad jste si všimli, že eTwinningový tým hraje s Vámi ;) Druhý úkol je o představení Vašich škol a výstupy jsou opravdu různorodé. My jsme se rozhodli Vám „naši školu" představit zasláním propagačních materiálů a drobných odměn pro žáky. Přibalíme samozřejmě také nějaké čtení o eTwinningu.
Balíček zasíláme těm, kteří splnili první úkol.

Naše oba zapojené týmy Stráž band (školní družina) a 13 trpaslíků (5. roč.) si dnes drobné dárečky už převzaly.

Tady video z družiny :)