Kategorie: Aktuálně, Stalo se ..., Stodvacítka

Jak jsme slavili 120 let školy

DOPLNĚNO! V pátek dopoledne jsme otevřeli dveře návštěvám a rodičům, odpoledne hostům z řad bývalých zaměstnanců a spřátelených organizací.

Dopolední hodiny byly věnovány samozřejmě vyučování. Návštěvníci tak mohli nahlédnout do tříd a zjistit, jak probíhá výuka. Rodiče sledovali vlastní dítka v akci.

Otevřené bylo také naše Muzeum ztracených časů, které kromě hostů navštívili i prvňáci, druháci a páťáci. Pro děti v něm kromě prohlídky byly připraveny badatelské úkoly. Dospělí zase zavzpomínali na dětství a v případě některých exponátů si mohli oddychnout, že tak tak staří opravdu ještě nejsou.

Odpoledne se začali ve škole scházet pozvaní hosté, aby nejprve vyslechli úvodní slovo paní ředitelky a po té shlédli připravené vystoupení "Letem (nejen) školním světem", kterým je provedly Bára a Lucka.

Určitě budete souhlasit, že můžeme pochválit všechny vystupující žáky. BYLI JSTE ÚŽASNÍ!

Při prohlídce školy se mnozí zastavovali u nástěnek o historii školy, studovali přehledy zaměstnanců i to, jak se budova a její prostory postupně měnily až do dnešní podoby. Do večerních hodin se ve škole vzpomínalo na roky dávné i nedávné, prohlížely se fotky, ročenky a alba. A povídalo se a povídalo se.

Děkujeme všem, kteří s námi byli a těšíme se na další setkání.

Děkujeme všem, kteří se na přípravě oslav podíleli.

Fotografie z vystoupení najdete v galerii.

, Videos odpovědět

Super 4