Toto je stará neaktualizovaná verze webu. Pro vstup na nový web klikněte na https://www.zsstraz.cz
Kategorie: Aktuálně, Měli byste vědět

Z plenární schůze SRPDŠ

Ve středu 17. září se ve školní jídelně konalo plenární zasedání SRPDŠ.

Na programu bylo seznámení rodičů s hospodařením s fondem SRPDŠ, schválení výše ročního příspěvku, zpráva o výsledcích práce preventisty.

S politováním můžeme konstatovat, že zájem rodičů o chod školy se neustále snižuje. Plenární schůze se zúčastnilo pouze 10 zástupců rodičů. Zkušenosti let předcházejících nám říkají, že mnozí rodiče pak ani netuší k čemu rodičovský příspěvek (pro letošní školní rok je schválen ve výši 200 Kč na rodinu) slouží a následně pak dochází k mnohým nedorozuměním. Svým každoročním vkladem do fondu rodiče přispívají na zájezdy žáků školy do kamenných divadel, na lyžařský a plavecký výcvik, z peněz fondu je financována doprava žáků na soutěže, dále knižní odměny pro nejlepší žáky a dárky pro žáky vycházející. Jedná se vždy o akce, kterými v průběhu školní docházky projdou všichni žáci.

Doufáme, že další možnost navštívit školu či akci školou pořádanou již většina rodičů nepromarní.

Nebo je vám jedno, kde vaše dítě tráví svůj "pracovní" týden?

print Formát pro tisk

Komentáře rss


icon , - odpovědět

Mně osobně to jedno není,ale v době konání plenární schůze jsem byla nemocná a manžel byl v práci na odpolední. 7 .Příště mi to snad vyjde a manžel snad bude mít ranní,jelikož vozíme každý čtvrtek Radečka na atletiku 10 ...
Také jsem se chtěla zapojit a přála si být zvolena do jedné z funkcí,které se vybíraly,ale okolnosti tomu chtěly jinak...

icon odpověděl(a)

Myslím, že možnost zapojit se .. kdykoliv a do čehokoliv .. uvítáme :) Takže se těšíme, že se třeba přijdete bát na Strašidelný rej a že s námi třeba strávíte v listopadu sobotní dopoledne v pilné školní práci při Dnu otevřených dveří. :)