Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Už máte svého anděla?

Z pátku na sobotu se spalo ve škole. Není ale spaní jako spaní, tohle bylo velmi tvůrčí a inspirativní.

Pro 17 dětí a 9 maminek bylo připraveno několik výtvarných dílen, jejichž společným tématem byli andělé. A tak vznikali andílci korálkoví, hlinění, papíroví, těstovinoví i andílci s hlavičkou z polystyrenu. Všichni přítomní byli úžasní a šikovní a na výsledná dílka je radost pohledět (nakoukněte do Fotogalerie či shlédněte video).

Když byly děti zahnány do spacáků, maminky pokračovaly v pilné práci - ve sborovně školy se korálkovalo o stošest. Kromě andílků vznikaly i korálkové vločky a hvězdičky.

Každý účastník si mohl ze své tvorby jedno dílko vybrat a odnést domů. Ostatní čekají ve škole na své nové majitele. Přijďte si vybrat ze třpytivé nádhery.

A protože se blíží první adventní neděle, čekají na vás ve škole také voňavé adventní věnce.

Otevírací doba našeho adventního obchůdku U ANDĚLA je:

• každý pracovní den od 6:30 do 15:00
  • ve čtvrtek prodloužena v rámci třídních schůzek
  • v neděli od 17:00 během rozsvěcení vánočního stromečku

icon , - odpovědět

Už mám dokonce andělíčky tři, ale vůbec jsem si nemohla mezi tou krásou vybrat!
Moc a moc se vám povedli!