Kategorie: Aktuálně, Všudybýlek

Den naruby

Mezinárodní den dětí 1. června jsme oslavili jako Den naruby.

Z učitelů se stali žáci a ze žáků učitelé. Hned při němčině jsme si to mohli vyzkoušet. Paní ředitelka si sedla mezi nás do lavice a za učitelský stolek se postavila Eliška Bubnová. Procvičovali jsme si slovíčka a předložky se 3. a 4. pádem. Další hodinu jsme měli matematiku. To zase přibyl nový žák Petr Bártík a učitelé Miroslav Novotný a Milan Sinkule si připravili rýsování trojúhelníků, opakování vzorců obsahu a obvodu. Na konci hodiny jsme řešili hlavolamy.
Na čtvrtou hodinu se celá škola přesunula do tělocvičny, kde nám zatančil Taneční kroužek. Také Dramatická výchova pod vedením paní učitelky Bártíkové nám "popřála" nacvičenou pohádkou O Sněhurce. "Vyučování" nám skončilo v půl dvanácté, čímž nám škola také udělala radost. Bylo to prostě super !!!