Kategorie: Aktuálně, Naše heslo zní ..., Školní družina

Každý je v něčem nejlepší - malé ohlédnutí

Etwinningový projekt Naše heslo zní: "Každý je v něčem nejlepší!" absolvovaly děti navštěvující školní družinu v uplynulém školním roce. Proč se k němu vracíme? Čtěte dál ...

Po ukončení projektu, jehož hybnou silou byla paní vychovatelka Jaroslava Pachlová, jsme celý projekt vyhodnotili a uzavřeli.

Na konci září jsme získali národní cenu Quality label.

Včera v mailové schránce přistála tato zpráva:

Vážení autoři projektu

Gratulujeme! Jako ocenění Vaší vynikající práce na eTwinningovém projektu "Naše heslo zní: "Každý je v něčem nejlepší!"" byl Vaší škole udělen evropský certifikát kvality (European Quality Label). Toto ocenění je důkazem toho, že Vaše práce, práce studentů a celé školy odpovídá vysokým evropským měřítkům.

Certifikát, který obdržíte, si můžete zveřejnit na svých webových stránkách a vystavit ve škole na dobře viditelném místě. Váš projekt bude navíc zveřejněn ve zvláštní sekci evropského portálu www.etwinning.net.

Ještě jednou gratulujeme k jedinečnému úspěchu a doufáme, že se s Vámi během roku setkáme na některé z akcí v rámci aktivity eTwinning.

S pozdravem,
eTwinning Team

VELKÁ GRATULACE PANÍ PACHLOVÉ A DĚTEM :)

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, Kneřová odpovědět