Toto je stará neaktualizovaná verze webu. Pro vstup na nový web klikněte na https://www.zsstraz.cz
Kategorie: Aktuálně, Naše heslo zní ..., Školní družina

Každý je v něčem nejlepší - malé ohlédnutí

Etwinningový projekt Naše heslo zní: "Každý je v něčem nejlepší!" absolvovaly děti navštěvující školní družinu v uplynulém školním roce. Proč se k němu vracíme? Čtěte dál ...

Po ukončení projektu, jehož hybnou silou byla paní vychovatelka Jaroslava Pachlová, jsme celý projekt vyhodnotili a uzavřeli.

Na konci září jsme získali národní cenu Quality label.

Včera v mailové schránce přistála tato zpráva:

Vážení autoři projektu

Gratulujeme! Jako ocenění Vaší vynikající práce na eTwinningovém projektu "Naše heslo zní: "Každý je v něčem nejlepší!"" byl Vaší škole udělen evropský certifikát kvality (European Quality Label). Toto ocenění je důkazem toho, že Vaše práce, práce studentů a celé školy odpovídá vysokým evropským měřítkům.

Certifikát, který obdržíte, si můžete zveřejnit na svých webových stránkách a vystavit ve škole na dobře viditelném místě. Váš projekt bude navíc zveřejněn ve zvláštní sekci evropského portálu www.etwinning.net.

Ještě jednou gratulujeme k jedinečnému úspěchu a doufáme, že se s Vámi během roku setkáme na některé z akcí v rámci aktivity eTwinning.

S pozdravem,
eTwinning Team
VELKÁ GRATULACE PANÍ PACHLOVÉ A DĚTEM :)

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Kneřová odpovědět

Blahopřeji!!!!!

icon , - odpovědět

Tak to je supr zpráva, všem moc moc gratuluji a hlavně paní vychovatelce 9 9 10

icon odpověděl(a)

Děkuji :)
Byla bych ráda, kdybychom se i letos dostali k plnění zajímavé náplně a prožívání si naší nové hry (projektu), ale zatím dáváme dohromady funkční partu a energii nám odvádí rušivé elementy 7