Kategorie: Učíme se

čj - Moje první psaní - do str. 13 - 14

Živá abeceda - do str. 15

Čajs - str. 9 - podzim

V úterý nebo ve čtvrtek půjdeme na vycházku do lesa - 2 až 3 vyuč. hodiny. Aktuální informace budou mít děti v úkolníčcích. S sebou je nutné vhodné oblečení, pití, malá svačinka - svačina zajištěna normálně ve škole. Návrat na oběd dle rozvrhu.

Peníze za fotky jsou již vybrané. Děkuji. Zbývá ještě u některých žáků zaplatit třídní fond, SRPDŠ a papíry na kopírování.

Už máme ve třídě první písmenka do soutěže! NÁDHERA! Nezapomeňte, vyhlášení se blíží!

Venku už je poměrně chladno, tak se můžete přijít "rozehřát" na sobotní taneční zábavu!

Krásný týden a v pátek nechte děti doma! Je státní svátek.

icon , - odpovědět

Aktuálně Norové hlásí vodu na čtvrteční noc .. takže holínky asi budou třeba (a nebo taky ne .. předpověď se zajímavě mění, takže ze včera hlášeného sobotního celodenního deště je teď už sobotní bezdeštivo .. takže asi pouťová zábava neproprší .. JUCH :) )

icon , - odpovědět

na čtvrtek je zatím pršlavější předpověď :)