Kategorie: Aktuálně, Naše heslo zní ..., Školní družina

Čestík zvládl první etapu své cesty

Maskot celoroční hry Družiniády se v pátek 17. února vydal na dalekou cestu. Teď je na návštěvě ve slovenské Ilavě.

Čestík je maskot, který prošel složitým výběrem z mnoha návrhů. Jeho autorem je Adam Josef Faltus. Po dohodě s našimi slovenskými partnery jsme vyslali naše maskoty na zkušenou do světa. Čestík odjel v pátek, vybaven Nápadníkem obsahujícím pokusy a bádání, kterými se družinové děti zabývaly od začátku tohoto školního roku, a také řadou propagačních materiálů mezi kterými nechybí pohledy a letáčky o Stráži a jejím okolí, Sycheráku, Valše aj, které nám pro tento i pro náš další projekt (Flat Stanley) věnoval Úřad městyse (děkujeme za podporu).

Jak Čestíka v Ilavě uvítali a jak se líbil obsah jeho cestovního zavazadla si můžete přečíst zde.

Čestík se domů hned tak nevrátí. Má před sebou ještě několik mezipřistání.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

icon , - odpovědět

Vytištěna zpráva z Iľavy i s fotografiemi a hned ráno přidáváme na nástěnku. Jupí, to je ale pěkné.