Kategorie: Aktuálně, Naše heslo zní ..., Školní družina

Čestík zvládl první etapu své cesty

Maskot celoroční hry Družiniády se v pátek 17. února vydal na dalekou cestu. Teď je na návštěvě ve slovenské Ilavě.

Čestík je maskot, který prošel složitým výběrem z mnoha návrhů. Jeho autorem je Adam Josef Faltus. Po dohodě s našimi slovenskými partnery jsme vyslali naše maskoty na zkušenou do světa. Čestík odjel v pátek, vybaven Nápadníkem obsahujícím pokusy a bádání, kterými se družinové děti zabývaly od začátku tohoto školního roku, a také řadou propagačních materiálů mezi kterými nechybí pohledy a letáčky o Stráži a jejím okolí, Sycheráku, Valše aj, které nám pro tento i pro náš další projekt (Flat Stanley) věnoval Úřad městyse (děkujeme za podporu).

Jak Čestíka v Ilavě uvítali a jak se líbil obsah jeho cestovního zavazadla si můžete přečíst zde.

Čestík se domů hned tak nevrátí. Má před sebou ještě několik mezipřistání.

icon , - odpovědět

Vytištěna zpráva z Iľavy i s fotografiemi a hned ráno přidáváme na nástěnku. Jupí, to je ale pěkné.