Toto je stará neaktualizovaná verze webu. Pro vstup na nový web klikněte na https://www.zsstraz.cz
Kategorie: Aktuálně, Flat Stanley, Informatika

Příprava scénáře pro animovaný film

Páťáky čeká v následujících hodinách informatiky náročný úkol - výroba animovaného filmu. Tomu musí samozřejmě předcházet důkladná příprava a návrh příběhu. Který z příběhů natočíme?

Vláďa Boško - Placatý Standa

Jednou Standa jel babičce na prázdniny.
Jel vlakem ale zapomněl si koupit jízdenku, tak ho vyhodil v půlce cesty a musel jít pěšky.
Šel lesy a bažinami, pak šel do vesnice, která se jmenuje Sviná. A tam bydlela babička. Šel k ní. Standa se na ni těšil. Ale přišel v neděli, tak si musel zaplatit jízdenku, aby jel domů do Boru.


Honza Brejcha - Standa v Paříži

Jednou si vyjel Standa do Paříže na Eiffelovu věž. Jel vlakem a koupil si jízdenku aby mohl jet dál. Zaplatil 100 Kč. Cestou viděl muflony a srnky. Když přijeli do Paříže, tak se šel podívat na Eiffelovu věž. Bylo tam hodně lidí, ale Standa se tam dostal. Začínal večer a lidé chodili pomalu domů. Jenom Standa tam zůstal, protože se mu to opravdu líbilo. Potom mu zavolala jeho žena že má jít domů. Tak šel domů . Když přišel domů, tak mu žena udělala večeři. Moc mu to chutnalo. Měli řízek se salátem. Potom šli spát a ráno mu jel vlak.


Dan Černý - Standa na táboře

Jednoho dne jel Standa na tábor. Když tam přijel tak si rozbalil batohy a šel k táboráku. U táboráku si upekl buřta a naučil se pár nových písniček. Pak asi za 2 hodiny šel do chatky. Ráno když vstal, tak šli s ostatními se nasnídat.
Po snídani šli na soutěž do lesa, kdo najde více hub. Standa měl nejvíce hub a za odměnu dostal odznak nejlepší sběrač hub. Pak šli do tábora se rozloučit a jeli domů. Standa si sbalil a zrovna mu jel autobus. Když přijel, tak si řekl, že tam příští rok pojede zas.


Petr Knopp - Standa na cestě

Když placatý Standa se stal placatým, rozhodl se cestovat kolem Země.
Začal v Kanadě, kde si zapsal, že tam byla zima a viděl lesy a pláně.
Další země byly Rusko, Ukrajina a Bělorusko, kde mu lidé řekli o katastrofě v Černobylu a ukázali mu Sibiřského tygra a zmrzlé mamuty, kteří byli v perfektním stavu, protože led zabránil jejich rozkladu.
Dále zavítal do východní a jižní Evropy, kde se opaloval a ochutnal mnoho jídel a pití. Další cíl byly severní, střední a západní Evropa. Na severu poznal hodně dobrých kuchařů, kteří umí hodně výborných jídel. Ve střední Evropě ochutnal české pivo a potraviny, které mu chutnaly stejně jako v střední Evropě. V západní Evropě ochutnal víno a viděl Eiffelovu věž. Docestoval do Jižní Ameriky, kde lezl do And, kde čím větší výška tím hůř. Nakonec vylezl do 4000 metrové výšky. Nakonec se vrátil do Ameriky a vyprávěl jak cestoval kolem země.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


icon , - odpovědět

To jsem tedy zvědavá...