Kategorie: Aktuálně, Flat Stanley

Co se děje v placatém světě?

V posledních dnech jsem musela konstatovat, že se nám ve škole hromadí děti.

Nejprve přijela Janelie z Francie. Pak Stacey a Stanley z Turecka. Pak osm dětí a paní učitelka z Anglie. A tento týden?

Nejprve leteckou poštou přiletěla obálka z jihoanglického Plymouthu. A v ní Seana a Amelie.
Dnes ráno mi na stole ležela obálka mnohem větší. Z Kanady. A v obálce Elijan a Krista z Killarney. Zatím cestou k nám překonali největší vzdálenost.

A my slibujeme, že co nejrychleji vybavíme naše hosty dopisy - reálie usilovně zpracovávají čtvrťáci i páťáci (jen nám pár hodin informatiky odpadlo), přidáme fotky z posledních týdnů, které u nás děti trávily, a také letáčky, které nám věnoval Úřad městyse a pošleme je domů.

A také slibujeme, že konečně shromáždíme i naše placaté cestovatele (od trojky do pětky se pilně tvoří) a vyšleme je do světa. Třeba nám také po návratu budou vyprávět něco zajímavého.

icon , =D odpovědět

To jste cestovatelé,jen tak dál 10