Kategorie: Aktuálně, Soutěže, Recyklohraní

Školní rok s RECYLOHRANÍM

Co nás letos čeká?

1. Druhý ročník akce "Věnuj mobil", které jsme se zúčastnili i v loňském školním roce. Takže POZOR .. není někde ve vašem okolí starý a nepoužívaný mobil? Krabice v ředitelně a box ve vestibulu 1. stupně již čekají.
  2. Velká podzimní soutěž ve sběru elektrozařízení - Společnost Asekol navyšuje v době od 1. 9. do 30. 11. 2011 body za sběr elektrozařízení na dvojnásobek! Za 1 kg drobného elektra získáme v tomto období místo stávajících tří tedy 6 bodů. Ostatní elektrozařízení, do kterého spadají také tiskárny, kopírky a faxy, bude hodnoceno rovněž místo 3 nyní 6 body za 1 kg. Za PC monitory a TV obrazovky získá škola nyní 2 body za 1 kg! Bez bodového hodnocení zůstává „velká bílá elektronika" (ledničky, mrazáky, pračky, myčky, trouby...), kterou ale může škola sbírat, navýšit si tak množství odevzdaných kg a tím také šanci na zajímavou výhru v regionálním či celorepublikovém kole!
  3. Odpadiáda aneb velké recyklační klání - Recyklohraní plánuje pro všechny zapojené školy, které mají chuť pořádně soutěžit a poprvé si změřit tváří v tvář s ostatními své znalosti a dovednosti týkající se odpadů, překvapení! Velké soutěžní klání začíná s novým školním rokem a vyvrcholí v červnu 2012.

Předmět
Kontrola captcha