Kategorie: Aktuálně, Soutěže, Recyklohraní

Čtvrtý úkol RECYKLOHRANÍ - Kam s ním? aneb Jak to bylo u nás doma.

Toto kolo je literární, papíry a tužky připravit.

Zadání je prosté.

Napište krátkou povídku nebo fejeton na téma „Kam s ním? aneb Jak to bylo u nás doma." o tom, jak probíhá vyřazování starých spotřebičů ve Vaší rodině/domácnosti - tj. v rodinách a domácnostech žáků/studentů. (Je možné psát i v 1. osobě j. č.., kdy mluvčí je přímo spotřebič.)

Rozsah: max. 1 strana A4 psaného textu

Hodnocení: Každá škola, která zašle do 25. ledna 2009 jednu povídku/fejeton na zadané téma (škola zasílá do soutěže jednoho svého favorita), získá 50 bodů.

Tři nejzajímavější povídky/fejetony (budou vyhodnoceny do 6. února) z každé z kategorie:

I. kategorie: I. stupeň ZŠ (do 11 let)
II. kategorie: II. stupeň ZŠ (od 12 do 15 let)
III. kategorie: SŠ (od 16 do 18 let)

získají zvláštní bonifikaci ve výši 500 bodů. Tyto práce budou uveřejněny na webových stránkách Recyklohraní a otištěny v magazínu Zpětný odběr.

Kromě slohu bude hodnocena především originalita a vtipnost.