Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Výsledky výtvarné soutěže Můj kousek Země

Dnes přišel na školní adresu e-mail.

Vážená paní učitelko, pane učiteli,
rádi bychom ještě jednou poděkovali Vám i dětem, kteří se pod Vaším vedením zúčastnily výtvarné soutěže Můj kousek Země 2008 pořádané Českou geologickou službou.

Dovolte, abychom Vám také sdělili, že všechny výtvarné práce zaslané do soutěže Můj kousek Země 2008 jsou umístěny na internetových stránkách věnovaných soutěži (www.geology.cz/soutez-2008) a roztříděny podle škol i soutěžních kategorií. Zde také naleznete informace o možnosti zakoupení pohlednic a kalendáře Můj kousek Země 2009 s motivy oceněných výtvarných děl. V současné době také vrcholí připravy knihy s vybranými komiksy dětí Černá skládka profesora Santuse a jiné příběhy. Aktuální informaci o této knize a o možnosti jejího zakoupení naleznete na intenetových stránkách Můj kousek Země 2008 v průběhu příštího týdne.

Rádi bychom děti, Vás i Vaše blízké pozvali na výstavu Můj kousek Země, která se bude konat od 5. 11. do 5. 12. 2008 v budově Ministerstva životního prostředí (Vršovická 1449, Praha 10). Slavnostní zahájení výstavy se uskuteční 5. 11. ve 14 hod.

Těšíme se na Vaši účast v následujícím ročníku výtvarné soutěže Můj kousek Země 2009 a přejeme Vám mnoho úspěchů a spokojenosti,

za kolektiv Vydavatelství České geologické služby

Ing. Patrik Fiferna

A tak se stalo, že tři žáci naší školy, Radim Ebenhöh, Vojta Ludvík a Štěpánka Kubenová, vystavují své obrázky na internetu. GRATULUJEME.

(Teď ještě aby tam správce stránek opravil název školy. Ti tři jsou vážně naši a ne borští.)