Toto je stará neaktualizovaná verze webu. Pro vstup na nový web klikněte na https://www.zsstraz.cz
Kategorie: Aktuálně, Žáci a jejich práce

Jak potkali baterkožrouta

a splnili úkol z Recyklohraní

Vážení přátelé,

na přelom kalendářního roku jsme ve spolupráci se společností ECOBAT připravili kreativní úkol s názvem „Vytvořte BATERKOŽROUTA". Spolu s vámi pedagogy bychom rádi rozvinuli dětskou fantazii a představivost a vaše žáky a studenty nechali vytvořit sběrnou nádobu na použité baterie. A ne jen tak ledajakou! Věříme, že vytváření BATERKOŽROUTA nebo jeho menších bratříčků BATERKOŽROUTKŮ nebo sestřiček BATERKOŽROUTEK bude děti bavit a vymyslí pro ně nejrůznější tvary, výrazy i neotřelou vizáž. Je jen na nich, jaké využijí materiály a způsob zpracování.

Výsledný výrobek nebo výrobky pak můžete využívat na sběr baterií ve škole i v jednotlivých třídách. Děti si třeba rády svého BATERKOŽROUTA odnesou domů a budou do něj třídit baterie spolu s rodiči.

Jako vždy zohledňujeme věk dětí. Úkoly jsou proto uzpůsobeny dle věkových kategorií. U vyšších ročníků základních škol a středoškoláků zapojujeme i matematiku a marketing. Více informací najdete v detailech zadání.

Věříme, že se vám tento úkol bude líbit a při jeho plnění si užijete spoustu legrace.

Už se nemůžeme dočkat, až se s námi podělíte o fotografie BATERKOŽROUTŮ, ale třeba i o videa z jejich tvorby a další dokumentaci z plnění tohoto úkolu.

Váš tým Recyklohraní

Do práce ze zapojili třeťáci, kteří baterkožrouty zachytili pomocí čtvrtky, barev, tuše a pastelek.

Do práce ze zapojili i šesťáci, kteří se pustili do výroby baterkožroutích modelů.

V Recyklohraní nás budou reprezentovat:

a

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.