Kategorie: Aktuálně, Školní družina, Our challenges

Další družinové výzvy

Tentokrát s Luckou a ještě více o naší týmové spolupráci

Proběhla další "žákovská" výzva. Tentokrát si ji připravila třeťačka Lucka a její maminka. Šlo o vědomostní soutěž. Lucka měla do družiny připraveny kartičky s různými otázkami a odpoledne zorganizovala souboj týmů. Potom kartičky použila jako hru pro jednotlivce.

Den před jsme si vyzkoušeli, jak jsme na tom s týmovou spoluprací. Čtyři týmy dostaly stejný počet karet, ze kterých vystřihly předtištěné kruhy se zářezy. Konečný společný výstup měla tvořit originální stavba z koleček. Na závěr jsme aktivitu zhodnotili podle zadaných kritérií: přesnost (střihání), úklid (udržování pořádku na pracovním místě a konečný úklid), hlučnost, spolupráci (rozdělení úkolů) a konečný výsledek (stavbu).