Kategorie: Aktuálně, KOSMOTOUR PROXIMA, Školní družina

Náš vesmír slaví narozeniny

NÁŠ VESMÍR je magazín o Zemi a okolí. KOSMOTOUR PROXIMA mu přeje k narozeninám vše nejlepší

Ještě do dnešní půlnoci si můžete zasoutěžit o knihu: Narozeninová soutěž o zajímavou knihu. My už jsme s dětmi odpověď odeslali.

Moc děkujeme za sdílení o našem projektu na Facebooku ZDE nebo na Twitteru TADY

Děkujeme samozřejmě za bezvadné příspěvky v "magazínu" a ať se Našemu vesmíru i nadále daří.

................................... z Facebooku:

NÁŠ VESMÍR

Srdečně zdravím všechny děti ze školní družiny ZŠ Stráž, jakož i paní vedoucí vychovatelku Jaroslavu Pachlovou. Děkuji za krásné přání k 5. narozeninám projektu NÁŠ VESMÍR, ale především děkuji paní Pachlové za to, že zábavnou a prožitkovou formou budí u dětí zájem o astronomii a kosmonautiku a že mezi zdroji, ze kterých paní vychovatelka čerpá, je i NÁŠ VESMÍR. Moc si toho vážím.

Paní Pachlová organizuje pro děti celou řadu akcí s vesmírnou tématikou, jejich výčet by byl opravdu, ale opravdu dlouhý. Mimo mnohého jiného spolupracuje školní družina ZŠ Stráž v rámci programu eTwinning i se třeťáky v Ilavě. Společně vytvořili "mezinárodní" posádku, která odhaluje tajemství vesmíru. Držím vám všem palce a ještě jednou děkuji. (y) ;-)-jm-

Fotka uživatele NÁŠ VESMÍR.2 To se mi líbí1 komentář1 sdíleníChronologickyTo se líbí Stanislavovi Prokopovi a Tomášovi Bayerovi.1 sdílení