Kategorie: Aktuálně, Školní družina

Další vánoční a zimní inspirace z družiny

Recyklace vánočního papíru na vánoční stromeček, nová vývěska, další sněhuláčci a ještě Elfík

Děti v prvním ooddělení družiny také chtěly stromeček, ale protože by se nám nikam nevešel, vyrobili jsme recyklovaný. Děti natrhaly na kousíčky staré a použité vánoční papíry a pak je nalepily do tvaru stromku na karton, přidaly hvězdu a dárky. Stromeček jsme připevnili na dveře a máme ho už tedy také :)

Děti také kreslily, jak vypadají Vánoce u nich doma. Některé obrázky děti vybraly do vývěsky před prvním pavilonem:

Ve druhém oddělení zase "sněhuláčkovali", nejen, že závěsy se sněhuláčky zdobí nejednu domácnost, ale i šatnu na prvním stupni:

Po celý rok jsme v družině sbírali jednotlivé dílky maskota Elfíka z časopisu Můj vláček, který dostáváme do družiny zdarma a dnes jsme začali se slepováním velkých plakátů. Zapojíme se i do soutěže o ceny.