Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Závěr školního roku slavíme sportem

Malá přehlídka velkých úspěchů

24. 5. - Duatlon a triatlon na Přimdě

V plavání, jízdě na kole a běhu soutěžilo 19 žáků naší školy. Horské prostředí nám svědčilo a přineslo nám řadu úspěchů:

• Václav Podlipský 4. místo

Kromě jednoho našeho zástupce, který byl 12., se všichni ostatní dostali do první desítky. Celkem se závodů na Přimdě účastnilo 64 závodníků.

Další fotografie: ZDE

31. 5. - Krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV)

Družstvo složené z Barbory Novákové, Sáry VEishaiplové, Michaely Wolfové, Amálie Pintové, Michala NOváka, Filipa Habarta, Adama Rady a Matyáše Bártíka skončilo na 12. místě. Krásných výsledků dosáhli Bára a Adam, kteří vybojovali 5. příčku.

Celý slunečný den komentoval sporťák Jan Smetana. Podpisy jsme získali také od mistryně světa v aerobiku Denisy Barešové a kouzelníka Pavla Dolejška, který předvedl i svůj um.

8. 6.  - Atletické závody 1. stupně = Cvrčkiáda ve Stříbře

Těchto závodů se účastníme pravidelně, někteří ale byli poprvé a ...

• Jan Křepel - hod míčkem - 2. místo
  • Barbora Nováková - běh na 600 m - 3. místo
  • Patrik Jonáš - skok daleký - 1. místo
  • Nikola Horváthová - skok daleký - 3. místo
  • Markéta Andrlová - běh na 60 m - 1. místo

14. 6. - Atletický trojboj

Tentokrát se do Tachova vydali Patrik Jonáš, Radek Bartoň, Lukáš Ryšavý, David Wolf, Barbora Nováková, Karolína Šperlová, Nikola Horváthová a Markéta Andrlová, aby soutěžili v běhu na 50 m, ve skoku dalekém a v hodu míčkem. Jako družstvo vybojovali 8. místo. V jednotlivcích se nejcennějším kovem může pochlubit Markéta Andrlová.

VŠEM NAŠIM SPORTOVCŮM VELKÉ DÍKY ZA REPREZENTACI A PŘEJEME MNOHO DALŠÍCH ÚSPĚCHŮ!