Kategorie: Aktuálně, Soutěže, Recyklohraní

RECYKLOHRANÍ - Ideální spotřebič

Recyklohraní a firma ASECOL vyhlašují další soutěžní úkol.

IDEÁLNÍ ELEKTROSPOTŘEBIČ

Termín: od 18. 1. do 28. 2. 2010

Úvod

Žehlička, sporák, rádio, lednička, mikrovlnná trouba, fén, televize, počítač, IPod, holicí strojek, rychlovarná konvice, mixér, lux....... a  určitě vás ještě napadá řada dalších elektrospotřebičů, které jsou vašimi pomocníky při běžných činnostech. Některé jsou oblíbené, třeba taková televize, jiné již méně, například takový lux - i když kdo ví, určitě se najde někdo, kdo rád luxuje.
Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak by měl vypadat váš oblíbený elektrospotřebič, tak aby byl ve vašich očích IDEÁLNÍ? Co třeba takhle televizo-féno-kávovar?

Zadání pro MŠ a 1. stupeň ZŠ
Nakreslete, namalujte nebo vyrobte váš nejoblíbenější elektrospotřebič, bez kterého si nedovedete představit, že byste se doma obešli! Jaký elektrospotřebič je miláčkem rodiny? Způsob zpracování necháme na vás, fantazii se meze nekladou. Nezapomeňte připojit popis vašeho ideálního elektrospotřebiče.

Zadání pro 2. stupeň ZŠ a SŠ
Navrhněte váš ideální elektrospotřebič - sci-fi představa! Nebojte se zapojit vaši fantazii! Provedení ve 3D modelu - použitý materiál necháme zcela na vás. Nezapomeňte na popis.

Hodnocení

Každá škola, která se zúčastní úkolu a doručí dle pokynů níže svůj ideální elektrospotřebič (foto a popis), obdrží 80 bodů; dále oceníme 3 vítězné práce z následujících kategorií (MŠ, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ a SŠ), které vybere odborná komise složená ze zástupců společnosti Asekol s.r.o., školy umístěné na 1. místě získají bonus 1000 bodů, 2. místo obdrží 500 bodů a práce na 3. místě získají bonus 300 bodů.

Termín předání prací
Do 28. 2. 2010, 24:00 hod.