Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Expedice RETURN

Na školním webu jsme již informovali o zaznamenání neidentifikovatelného létajícího předmětu nad Stráží. Jaký je další vývoj?

Na základě vzniklé situace bylo ředitelství školy kontaktováno Národním úřadem pro letectví a kosmonautiku Spojených států amerických.
NASA nás požádala o spolupráci při vytvoření základny expedice a počítá s účastí badatelů z řad našich žáků při pátrání po mimozemšťanech.

Vyhlašujeme tedy Expedici RETURN.

Hledáme průzkumníky, kteří se nebojí a chtějí zažít něco neobvyklého.

Požadovaný věk:
7 - 99 let (u členů expedice ve věkovém rozmezí 7 - 15 je z důvodu bezpečnosti vyžadována přítomnost doprovodné dospělé osoby).

Potřebné vybavení:

• Spacák nebo deka
  • Pohodlná obuv
  • Dostatečné zásoby vody a potravin
  • Hygienické potřeby (např. kartáček zubáček)
  • Věci na spaní
  • Baterka nebo dvě
  • Pastelky, tužky, černé fixy

Registrace členů expedice (včetně doprovodu) probíhá do 19. 2. 2010 v ředitelně školy.

Expedice RETURN startuje 19. února v 18:00.