Kategorie: Aktuálně, Školní družina, Měli byste vědět

Evropské certifikáty kvality

Evropské ocenění loňských eTwinningových projektů

Dnes přišly emaily tohoto znění:

Gratulujeme! Jako ocenění Vaší vynikající práce na eTwinningovém projektu „The European Chain Reaction 2016" byl Vaší škole udělen evropský certifikát kvality (European Quality Label). Toto ocenění je důkazem toho, že Vaše práce, práce studentů a celé školy odpovídá vysokým evropským měřítkům.

Gratulujeme! Jako ocenění Vaší vynikající práce na eTwinningovém projektu „RAČTE VSTOUPIT" byl Vaší škole udělen evropský certifikát kvality (European Quality Label). Toto ocenění je důkazem toho, že Vaše práce, práce studentů a celé školy odpovídá vysokým evropským měřítkům.

Gratulujeme! Jako ocenění Vaší vynikající práce na eTwinningovém projektu „Around the World with math" byl Vaší škole udělen evropský certifikát kvality (European Quality Label). Toto ocenění je důkazem toho, že Vaše práce, práce studentů a celé školy odpovídá vysokým evropským měřítkům.

Všechny naše oceněné projekty budou navíc zveřejněny ve zvláštní sekci evropského portálu www.etwinning.net.