Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Skoro přímý přenos z Národní konference eTwinning

Čtení na pokračování

Čtvrtek večer:

Máme za sebou první část programu - předávání Certifikátů kvality. Dozvěděli jsme se, že hodnotitelé projektů ocenili mimo jiné i zapojení našeho projektu do dalších aktivit mimo eTwinning (Záložka do školy spojuje školy, Muzeum v krabičce, Řemesla dnes a před sto lety).

Pátek dopoledne:

Zdravíme a trochu se klepeme ... tohle jsme nečekaly.

Pátek odpoledne:

Po obėdě jsme se lehce vzpamatovaly a vyrazily na odpolední workshopy. Zatímco v tuto chvíli jsme v pozici účastníka a posluchače, v půl druhé jsme stály před publikem v roli prezentujících.

icon , - odpovědět

Moc všem, dětem i dospělákům gratuluji!!!!!!!!
Vaše práce je rok od roku lepší, až si říkám, jestli je ještě co zlepšovat... Ale jak vím, vy určitě máte ještě spoustu nápadů v záloze.
Tak moc držím palce, ať se stejně dobře vydaří i letošní rok a ať si toho "Cirkusu ve škole" hodně užijete!

icon odpověděl(a)

Děkujeme!
Prezentace projektu na workshopu se také povedla. Teď se stále učíme a získáváme zkušenosti na ostatních workshopech.

icon odpověděl(a)

Aktuálně máme načerpány nové nápady a aplikace, takže cirkus bude. Jestliže jsme včera do půlnoci skládaly hudbu, dneska nejspíš budeme tvořit pexesa. :)