Kategorie: Aktuálně, Dotek ztracených časů, Školní družina

Hodnocení Doteku ztracených časů a balíček z Národního pedagogického muzea

Někdy to prostě vyjde, aniž by člověk plánoval? Podívejte se a čtěte dál...

Na dnešek jsem naplánovala hodnocení celoroční hry a zároveň eTwinningového projektu Dotek ztracených časů. Hra měla úplně jiný charakter než loňské Ostrovy objevů, děti nesbíraly žádné "pirátské mince", ale naučily se zase mnohému jinému a účastníci získali diplom za absolvování a podle zapojení i malé drobnosti jako odměny.

Ale to nebylo vše, protože zrovna dnes mile překvapil balíček z Národního pedagogockého muzea a knihovny J. A. Komenského, ve kterém byly kromě čestného uznání i knižní odměny za umístění družiny v soutěži pro podporu čtenářské gramotnosti a technického vzdělávání Čtěte se slonem Bobem (Řemesla dnes a před sto lety) a akorát se mi rozbalování balíčku hodilo skvěle do celoročního hodnocení projektu.

Zde fotografie z hodnocení celoroční družinové hry:

A zde fotografie z rozbalování balíčku:

Fotila Šárka Šujanová