Toto je stará neaktualizovaná verze webu. Pro vstup na nový web klikněte na https://www.zsstraz.cz
Kategorie: Hrajeme si s eTwinningem, Aktuálně

Úkol č. 6 – Maraton eTwinning!

Etwinning je aktivita zaměřená na online spolupráci mezi školami různých zemí, vzdělávání a komunikaci mezi učiteli. To vše je realizováno na dálku prostřednictvím informačních a komunikačních technologií.

Jaké ICT nástroje používáte? Který nástroj je Váš oblíbený? Jaký jste se naučili od svých projektových partnerů? Podělte se s námi o své zkušenosti a dovednosti!

A/ Vymyslete jednoduchý úkol pro ostatní účastníky naší hry a v zadání představte nástroj vhodný pro jeho splnění. Úkol zveřejněte v připraveném fóru v TwinSpace a nezapomeňte označit názvem týmu.

B/ Vyberte si z nabídky úkolů a nástrojů jeden, který splníte. Výstup vložte do složky vaší školy v materiálech a pojmenujte číslem úkolu 6B a názvem týmu.

Jak se s tímto úkolem popasují naše dva týmy: Stráž band a 13 trpaslíků?

Stráž band splnil úkol takto:

6a) s našimi menšími dětmi rádi požíváme pro společné úkoly Linoit. Je to sice trošku starší produkt než Padlet, který vznikl přerodem z nástěnky Corkboard a je i bezesporu modernější. Ale obě nástěnky se hodí :)

Náš úkol vychází z našeho letošního projektu a můžete se zapojit i vy:
http://linoit.com/users/jpachlova/canvases/Tajemn%C3%A9%20muzejn%C3%AD%20expon%C3%A1ty6b) plnili jsme úkol od Duháčků, zkuste si jej také:

Náš tým DUHÁČCI si pro vás připravil puzzle - zkuste si je složit a poznáte zvířátka na obrázku? : http://six.flash-gear.com/npuz/puz.php?c=v&id=3474700&k=79650249 A o něco složitější verze :-) : http://four.flash-gear.com/npuz/puz.php?c=v&id=3945438&k=22285169

Podívejte se, jak celá hra probíhá: http://twinspace.etwinning.net/4963/home

Seznam zapojených škol i počet získaných odznaků je publikován na www.etwinning.cz/prehled

print Formát pro tisk

Komentáře rss


icon , 6 odznaků odpovědět

Hurá, Stráž band už má 6 odznaků! 9