Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Vítězové soutěže Muzeum v krabičce 2014

Na podzim jsme na školním webu informovali o možnosti zúčastnit se soutěže Muzea v krabičce. Vzhledem k našemu celoročnímu projektu, který se soutěží Muzea v krabičce souvisí, jsme zpracovali celou řadu materiálů, díky kterým jsme se stali pilotní školou tohoto projektu.

Jako jedna ze tří pilotních škol jsme získali roční předplatné časopisu Časostroj.

Soutěže se zúčastnil jako jednotlivec také Honzík Pilař se svým příběhem "Boty mojí mámy". Také jeho práce byla vybrácena a oceněna předplatným Časostroje.

Více ZDE.

Současně s výsledky za rok 2014 bylo vyhlášeno nové kolo soutěže o nejvzácnější poklad z půdy.

• Píšete? Pište!
  • Baví vás komiksy? Tvořte!
  • Točíte videa? Točte!

Podmínky si prostudujte TADY. Práce je třeba odeslat do konce června 2015.