Kategorie: Aktuálně, Soutěže, Stalo se ...

Kolečkiáda

Jako jednu z akcí Svatováclavské pouti uspořádala ASPV ženy první ročník Kolečkiády - závodů na kolech a koloběžkách.

Celkem se na školním hřišti sešlo 17 závodníků - 7 nejmenších dětí, 3 mladší žáci a 7 starších žáků (doprovodná vozidla z řad rodičů nejsou započítána). Dodatečně byla ještě zařazena kategorie kočárky, ve které závodila dvě vozidla.

Nejmladší závodníci jeli svůj okruh přímo na hřišti, zbývající kategorie se vydaly na trasu kolem školy.

Výsledky:

V kategorii Nejmladší děti se všichni závodníci, tedy Lucka Koubková, Adélka Trenklerová, Honzík Pilař, Jarda Bolek, Adam Faltus, Matýsek Bártík a Kristýnka Havrdová, umístili na 1. místě.

Mladší žáci:

1. místo Jirka Trenkler
2. místo Adéla Faltusová
3. místo Kačka Kouklová

Starší žáci:

1.místo Tomáš Martinec
2. místo Vláďa Sinkule
3. místo Lukáš Koubek

Vítězové si odnesli drobné ceny a diplomy a všichni sladkou odměnu.

Fotografie najdete již tradičně ve fotogalerii.