Kategorie: Aktuálně, Dotek ztracených časů, Soutěže

Poklady ze školní půdy

Celoroční celoškolní soutěž je opět tady!

Tentokrát nese název Poklady ze školní půdy
Proč tento název? A co budeme získávat a za co?

Letos budeme oslavovat 120 let naší školy a také letošní eTwinningový projekt Dotek ztracených časů se zabývá minulostí. A proto budeme pátrat po "školních" pokladech a nejen těch.

Každý ročník má na nástěnce u ředitelny svou aktovku či kufr, který obsahuje jména žáků.
Ke jménům budou přibývat "školní mince" za účast na školní akci či soutěži nebo za pomoc při jejich organizaci, za vítězství v soutěži přibude další mince.

Poklady ze školní půdy získají ti, kteří nastřádají v průběhu školního roku nejvíce mincí, ale ani ostatní nepřijdou zkrátka.

Pozn.:
Za letní fotografickou soutěž už jsou pomyslné mince vydány.
Také už můžete začít vyrábět draky nebo učit létat ty, co máte doma za skříní, protože Drakiáda 26. 9. se blíží a s ní i mince do vašeho soukromého pokladu! Do konce září máte také čas dodat své (rodinné) příspěvky na téma "pravěká škola".