Kategorie: Aktuálně, Ostrovy objevů, Školní družina

Velký pirátský karneval

Piráti a námořníci to dnes na palubě svého škuneru pěkně roztočili!

... a nejen to! Hledali a nacházeli poklady, zkoušeli svoji šikovnost a pružnost. Předvedli se v celé své neohroženosti a divokosti.

Nechali se také vyfotit ve svých modelech u lodi.

Všichni členové posádky si po celou dobu plnili vlastní váčky z ukořistěných pokladů.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, pozdrav z Ilavy odpovědět

Krásne, krásne, krásne! Toľko zábavy na jednom mieste! Kapitánka to skvele "ukormidlovala" od začiatku až do konca. Je za tým kus dobrej práce, vidno, že to pani učiteľka robila od srdca a s radosťou. Som si istá, že všetci piráti si odniesli veľa dojmov a na tento pirátsky karneval tak skoro nezabudnú.
Deťúrence sa ako piráti vytiahli - na fotkách vyzerajú ako z reklamy na luxusnú požičovňu kostýmov. Ako živí! Moc pozdravujeme a dúfame, že sa na našom karnevale budeme aspoň spolovice tak dobre baviť ako Vy na tom Vašom :o).
Ste proste skvelí!!!! 3

icon odpověděl(a)

Už se těšíme na vaše karnevalové zážitky a fotografie!
A někteří se, doufám, uvidíme ve čtvrtek při skypu, i když možná v civilu 9

, . odpovědět

Moc krásné video, je na něm vidět ta spousta zábavy a her a nápadů, které paní vychovatelky připravily pro děti a za to jim patří velké DÍKY 3 !!! 9 5

icon , Díky odpovědět

Děkuji všem rodičům, kteří pro své děti připravili krásné pirátské a námořnické masky.
Velké díky Hance Pilařové za focení a zpracování videa (a také za vlnění 3 )
Poděkování Šárce za pomoc a podporu.

A děkuji všem mým pirátům, že měli dobrou náladu a dbali povelů kapitána 9

icon , Ahojky piráti, odpovědět

jste na fotkách nádherní 9 .Určitě jste si s kapitánkou užili hodně zábavy. 5

icon odpověděl(a)

To doufám, že si to užili!

To určitě =D