Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

!!! POKLAD NALEZEN !!!

V pátek odpoledne se u školy sešlo 44 detektivů rozdělených do třinácti týmů. A výsledek? Dlouho hledaný poklad byl konečně objeven. Čtěte podrobnosti.

Týmy hned na startu obdržely obálku plnou různých lístečků. Hlavní roli hrálo mimořádné číslo Všudybýlka. Obsahovalo vše důležité - informace, nápovědy, návody k řešení. Kdo nepřečetl, chvíli tápal.

Ve školní jídelně to chvíli vypadalo jako v úle. To bzučely a vrzaly a skřípaly leckdy zarezlé mozkové závity. Nakonec se všichni vydali hledat nápovědy potřebné k vyřešení posledního klíčového úkolu.

Poklad našli všichni. Zvládli byste to také? Tady máte sedm nápověd. Na kterých sedm míst byste došli?

A abych nezapomněla - přečtěte si nejdřív Mimořádného Všudybýlka. :)

Doufám, že se brzy dočkáme příspěvku od některého (některých) z luštitelů. Jak to vypadalo při hledání nápověd na stanovištích by měli popsat hlavně oni.

Něco málo fotek - start a objevení pokladu.