Kategorie: Aktuálně, Školní družina

Malované záložky a záložky s básničkou do Lidic

V lednu bychom měli pracovat na našich příspěvcích na přehlídku knižních záložek do Lidic, na kterou jsme byli pozvaní a naše záložky budou vystaveny celý únor v lidické knihovně.
Prosím děti nejen z družiny, ale i jejich rodiče o podporu a pomoc při této akci, aby naše dílka byla co nejnápaditější.

Připomínám:

Veřejná knihovna Lidice zve děti ze školní družiny Základní školy ve Stráži, okres Tachov, k účasti na přehlídce:

„MALOVANÉ ZÁLOŽKY DO KNIHY"

téma - libovolné
velikost záložky - viz předlohy
způsob techniky malování je neomezený
termín - od 1. prosince do 31. ledna 2013
záložky budou od února vystaveny ve výloze knihovny
vylosované záložky budou postupně uveřejněny ve Zpravodaji OÚ Lidice a všechny vloženy do knih fondu knihovny
všichni účastníci obdrží „Pamětní záložku" se svým jménem

ZÁLOŽKA S BÁSNIČKOU DO KNIHY"

téma - libovolné
velikost záložky - viz předlohy
písmo - vlastní rukou, perem nebo tenkou fixou
termín - od 1. prosince do 31. ledna 2013
záložky budou od února vystaveny ve výloze knihovny
všichni účastníci obdrží „Pamětní záložku" se svým jménem

Navrhujte, kreslete, pište, abychom na konci ledna mohli společně odeslat záložky s hezkou kresbičkou či básničkou.
Své návrhy na kresby a básničky noste paní Pachlové, která vám vydá "soutěžní" předtištěnou záložku, kam svůj návrh zrealizujete.

S realizovanými dílky vás zde budeme postupně seznamovat!