Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Den otevřených dveří s oslavou stromů

Letošní den otevřených dveří v naší škole připadl na Den stromů. Proto bylo naše sobotní vyučování tomuto tématu věnováno.

Třídy 1. stupně jako už tradičně díky hojné účasti rodičů praskaly ve zdech. Na 2 st. posilovali zástup hostů bývalí žáci.
Badatelské aktivity se střídaly s tvořivými, došlo na práci s informacemi, test i dětská přání.
Hosté měli možnost projít školu, absolvovat ochutnávku ve školní jídelně, zastavit se v naší improvizované kavárně.

Lépe než slova vyprávějí obrázky. Podívejte se, jaké to bylo

V komentářích pod článkem, nám můžete nechat vzkaz. Předem za všechny děkujeme.

A já děkuji vám

• dětem i rodičům, že jste s námi byli
  • svým kolegům za přípravu a realizaci celého dne
  • ostatním zaměstnancům školy za přípravu, pomoc a spolupráci

icon , =D odpovědět

Děkujeme moc za krásně prožité dopoledne!
Ve třídě s Lenkou a Jaruškou bylo vše perfektně připravené a sladěné.
Kafíčko a muffin o velké přestávce nás příjemně posinil.
Po vyučování jsme si byli ochutnat sekanou - jen pro kuchařky : je velmi chutná.
Poté jsme se odebrali k domovu se super pocitem a Markétka mi sdělila,že chce také už chodit do školy,že se jí tam moc líbilo. 9

icon odpověděl(a)

Markétko, mně se také dopoledne s paní učitelkou Lenkou, dětmi a vámi moc líbilo.
Vzpomínala jsem na to, jak se mi se čtvrťáky bezvadně pracovalo po tři roky v družině.
Myslím, že teď společně se třeťáky tvoří silnou a sehranou partu.
Byli skvělí. A návštěvníci z řad rodičů, sourozenců a přátel také! 9