Kategorie: Učíme se

Týden od 10. 9. 2012 do 14. 9. 2012

Dobrý den, vítám Vás v naší rubrice "Učíme se".

Zde naleznete každý týden informace o předpokládaném rozsahu učiva, které děti v týdnu budou probírat. Když bude někdo nemocný, využije tuto informaci k přípravě.

M 1. díl - do str. 5

Čj - Moje první psaní - do str. 5

Živá abeceda - do str. 5

Čajs - do str. 7

Úkoly - Děti budou dostávat drobné úkoly skoro každý den. Jedná se i o víkendy a prázdniny. Budu se snažit je nepřetěžovat. Tuto problematiku můžeme společně prodiskutovat na podzimní schůzce. Pokud nebude v úkolníčku vyloženě napsané datum, do kterého mají děti úkol splnit, platí, že vždy zadaný úkol vypracují na druhý den!

Hodnocení - Přibližně 2 měsíce bude práce dětí hodnocena razítky. Jedná se o motýlka a razítka se zvířátky a textem. Není důležitý motiv, ale barva. Červené rázítko je hodnocení  1 (výborná práce), zelené 2 - 3 (snaha, ale ještě je třeba se zlepšit, černé 4 - 5 (práce se nepodařila a je třeba se pokusit znovu). Psaní bude také hodnoceno modře - vše  poznáte podle textu na razítku. Snad jsem to příliš nepřekombinovala?

Připomínám soutěž "Moje písmenko".

Brzy budou k prodeji fotografie tříd. Prosím, posílejte korunky.

Mějte krásný týden!