Kategorie: Aktuálně, Stalo se ..., Místní knihovna

Prvňáčci u pohádkové babičky v knihovně

Pasování na čtenáře

V pondělí přišla do 1. třídy velká obálka. Ukrývala dopis pro každého prvňáčka tohoto znění:

Milí prvňáčkové,

už chodíte téměř rok do školy a hodně nového jste se naučili.

Určitě už znáte všechna písmenka a umíte číst nebo aspoň trošku, že mám pravdu?
Zvu vás ve středu 13. 6. do knihovny. Něco a někdo tam na vás čeká. Co?
To je přece překvapení!

Vaše pohádková babička

A dnes se opravdu prvňáčci do knihovny vypravili. Čekala je tam nejen pohádková babička, ale i spousta pohádkových úkolů.
Nakonec všichni prvňáčci dostali čtenářský list a úkol. Po splnění jej zašlou pohádkové babičce. (K nahlédnutí bude v knihovně.)

Foto: Vlaďka Pintová

Pozn.:
napište nám sem, co právě čtete - Celé Česko čte dětem

Místní knihovna má otevřeno každý čtvrtek dopoledne v době velké přestávky od 9.30 do 10.00 a odpoledne od 16 do 17.30.
Provoz o prázdninách přerušen. V tomto školním roce ještě otevřeno 14., 21. a 28. června a pak zase v září.

Pro děti činí poplatek na kalendářní rok 20 Kč, pro výdělečně činné je to 40 Kč.