Kategorie: Aktuálně, Čtenářský deník, Místní knihovna

eKnihovna

Máte co číst?

V dubnu jste si zde mohli přečíst, že byl výrazně doplněn knižní fond naší žákovské knihovny.
Všechny nás těší zájem dětí o nové knížky a v současné době pracujeme na přesunu žákovské knihovny do jiného většího prostoru.

Současně hledáme i další cesty, jak dětem čtení přiblížit. Jednou z cest je možnost využít elektronické knihy. Víte, co všechno zvládne váš mobilní telefon? Nedá se využít i jako čtečka elektronických knih? Zapátrejte v manuálu. Městská knihovna v Praze vám nabízí něco málo ke čtení.

PS: Tablety a čtečky to samozřejmě zvládnou taky. Do školních iPadů jsou už některé z nabízených knih připraveny.

Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10