Kategorie: Aktuálně, Naše heslo zní ..., Školní družina

Maskot Lienka Školienka z Nové Dubnice u nás!

Velké překvapení, velký balík a velká radost! Družiniáda překračuje hranice...

Volám sa LIENKA ŠKOLIENKA a chodím do SÚKROMNEJ ZÁKLADNEJ školy v Novej Dubnici.
Maskotom som už tretí rok. V našej triede sme len tri dievčatá ja, BARBORKA A JULKA a samí chlapci!
Moji spolužiaci ma pripravili na všetky športové disciplíny.
VEĽMI SA TĚŠÍM NA STRETNUTIE S VAMI!

Takto začíná deník Lienky Školienky z Nové Dubnice (Slovensko). Včera dorazil maskot s deníkem a dalšími materiály ve velkém balíku do naší družiny.
Budeme se o milého maskota starat a následně ho se zápisem v deníku pošleme na další putování po školách, kde také celý rok mají DRUŽINIÁDU.

Za nedlouho po školách vyrazí i náš maskot Čestík.

Víte, co to je ale lienka? lienka = zool. beruška, slunéčko (sedmitečné)

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, beruška odpovědět

také děkuji za lienku. Třebaže jsem vojákoval v Ružomberku, tak jsem si nyní také myslel, že je to Lenka. To samé jsem vnímal u písničky Pavla Hamela "Medulienka". takže milé "lienky" ze Stráže děkuji. Z.

icon odpověděl(a)

To jsme rádi, že rozšiřujeme obzory 5 a moc děkujeme za komentář a "lienky".

icon , - odpovědět

Za lienku děkuju .. já si včera myslela, že jde o Lenku :)

Dnes to bylo již druhé poučení .. to první mi udělil Matěj J. při počítačovém kroužku se svým AltGr (pravý Alt)+ V .. to bylo překvapění a též jsem netušila .. takže i Matějovi patří můj dík

Dnes to byl tím pádem velmi úspěšný den .. naučila jsem se DVĚ nové věci a to není málo :)

icon odpověděl(a)

Chápu to tak, že jsi nepoužívala AltGr (pravý Alt)+ V, ne, to není možná? 5 (A co jsi používala Alt + 64 nebo něco jiného?)

icon odpověděl(a)

na stolním PC a normální klávesnici ALT 64, na ntb jsem přepínala na anglickou klávesnici a psala dvojku se SHIFTem

odpověděl(a)

a ostatní používáš?