Kategorie: Aktuálně, Školní družina, KOSMOTOUR PROXIMA

Slavnostní přebírání ceny za projekt KOSMOTOUR PROXIMA

... a pozdrav od našich ilavských kamarádů

Milí naši kamaráti. Dnešný deň bol nádherným zavŕšením nášho spoločného projektového úsilia. Ďakujeme za dobrodružnú výpravu do vesmíru spojenú nielen s neopakovateľnými zážitkami, ale aj s bezpečným návratom domov. Sme radi, že máme takého cenného partnera, vďaka ktorému už 4 naše spoločné projekty vyhrali na Slovensku národnú cenu. S každým nasledujúcim projektom sa naučíme od Vás niečo nové, čo nám nielen uľahčí učenie, ale zakaždým prinesie aj veľa zábavy. Prajeme Vám, aby ste mali aj naďalej toľko chuti do spoločnej práce ako doteraz a aby sme spoločne objavili ešte veľa nového. Ešte raz ďakujeme za všetko a prajeme príjemné prežitie prázdnin. V septembri dovidenia.

Krátké video ze včerejšího přebírání první národní ceny v Bratislavě. Více na třídní webové stránce našich partnerů: Slávnostné odovzdávanie cien v Bratislave

<p>